O nás

Od 1.6.2024 vzniká FAJNY ALARM s.r.o. 

 

PETR MIČA - zakladatel značky FAJNY ALARM

 

Dovolte mi, abych se představil, jmenuji se PETR MIČA a jsem zakladatelem značky FAJNY ALARM. Vzhledem k tomu, že značka FAJNY ALARM vznikla teprve nedávno a může budit dojem nevyzrálosti, rád bych Vás tímto přesvědčil o pravém opaku.                                                                                            

V oblasti zajišťování majetku a ostrahy osob se pohybuji od roku 1998, kdy jsem téměř čtvrt století pracoval pro firmu E+M plus od pozice technika až po jednatele společnosti. Zkušenosti v těchto oblastech tedy umím zúročit a nabízím vždy individuální přístup a komplexní realizaci zakázek pro „malé“ zákazníky až po rozsáhlé podniky a instituce.

Úzce spolupracuji s bezpečnostní agenturou VKUS-BUSTAN s.r.o.,  která obchodně zaštiťuje zakázky většího rozsahu. Jsem schopen zprostředkovat a zajistit koordinaci se státními bezpečnostními složkami při projektování systémů EPS a PZTS s napojením na HZS MS kraje a Policie ČR.

 

Můj cíl je jednoduchý

Výsledkem zakázek a spolupráce, v jakémkoliv rozsahu, musí být spokojenost na všech stranách.

 

Instalace profesionálních systému provádíme společně s externími specialisty, což ve výsledné fázi zajišťuje ideální poměr VÝKON x CENA. 
Pokud Vás tento úvod oslovil a máte zájem Váš dům, firmu, chatu nebo jinou nemovitost zajistit, neváhejte mne tedy kontaktovat – určitě se dohodneme :-)